O firmie

Jednym z decydujących czynników świadczących o jakości oferowanych towarów czy usług jest doświadczenie. Dlatego też chcąc zorganizować przeprowadzkę, należy zaufać firmie o kilkunastu latach obecności na wymagającym i stale rozwijającym się rynku. Trans Przeprowadzki istnieje od 2001 roku. Za cel postawiliśmy założenie nowoczesnego przedsiębiorstwa świadczącego transport mienia zarówno od osób prywatnych oraz przedsiębiorstw i instytucji.

Jak w każdej branży decydujący wpływ na jakość usług, poza wspominanym doświadczeniem, mają: czynnik ludzki oraz specjalistyczny sprzęt. Dla naszych pracowników przeprowadzki są stałym zajęciem, dlatego też gwarantujemy punktualność oraz rzetelność wykonywanych usług. Korzystamy także z nowinek, jakich nie brakuje i w naszej branży. Oczywiście wciąż korzystamy z wypróbowanych przez lata metod i narzędzi, dostosowując je do rodzaju powierzonego nam mienia. Meble biurowe, meble domowe, sprzęt komputerowy, RTV, AGD, ubrania, instrumenty muzyczne, dzieła sztuki, narzędzia warsztatowe, rośliny, książki… Nie ograniczamy się, gwarantując usługę na odpowiednim poziomie.

Kartony, taśmy o dużej wytrzymałości, folie bąbelkowe i stretch – dzięki temu prościej samodzielnie mogą Państwo przygotować się do niełatwego zadania, jakim jest przeprowadzka. Oczywiście na życzenie wszystkim tym mogą zająć się nasi pracownicy. Głównym obszarem naszej działalności jest Mazowsze ze stolicą włącznie. W razie potrzeb organizujemy także przeprowadzki krajowe i międzynarodowe. Jesteśmy do Państwa dyspozycji. Na koniec warto wspomnieć, że każda przeprowadzka jest ubezpieczona, co jest wygodne zarówno dla nas samych, jak i naszych Klientów.